Regulamin forum

Regulamin forum

Postautor: lapusz » 15 gru 2014, 4:35

ZASADY OGÓLNE

1. Posty na forum mogą zamieszczać wyłącznie zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Twoje konto i posty pozostaną na Forum bez względu na to czy nadal korzystasz z Forum czy też nie.

2. Pisz na temat. Zabierając głos w dyskusji staraj się nie odchodzić od tematu. Jeśli masz coś istotnego do powiedzenia w innej sprawie, zacznij nowy wątek.

3. Zakładając nowy wątek sprawdź, czy jego tytuł jest adekwatny do treści wypowiedzi. Zanim to uczynisz, upewnij się, że robisz to w odpowiedniej kategorii. Sprawdź też czy nie istnieje już identyczny lub bardzo podobny wątek. Warto w tym celu skorzystać z wyszukiwarki.

4. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych użytkowników Forum będą usuwane.

5. Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych załatwiaj za pomocą wiadomości prywatnych.

6. Jeśli kierujesz post tylko do jednej osoby, skorzystaj z funkcji wiadomości prywatnych.

7. Publikowanie treści prywatnej wiadomości pochodzącej od innego użytkownika bez jego zgody jest absolutnie niedopuszczalne.

8. Zabronione jest publikowanie postów zawierających nieuzasadnione wulgaryzmy, propagujące narkotyki, obrażające inne osoby, inne narodowości, religie, rasy ludzkie, zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, napastliwe, zniesławiające, przyczyniające się do łamania praw autorskich, zawierające dane osobowe i teleadresowe bez zgody ich właścicieli, adresy do stron zawierających pornografię, nielegalne oprogramowanie itp.

9. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto na Forum.

10. Nie umieszczaj postów o charakterze reklamowym.

11. PISANIE WYŁĄCZNIE WIELKIMI LITERAMI NIE JEST FAJNE.


REJESTRACJA I MODERACJA

12. Aby zarejestrować się na Forum należy skorzystać z formularza rejestracyjnego.

13. Moderator ma prawo usuwać posty, jak również przenosić je do innego tematu.

14. Moderator może ingerować w treść postów innych użytkowników (np. poprawiać błędy ortograficzne), jednak taka ingerencja musi być zawsze w sposób nie budzący wątpliwości oznaczona. Wyjątkiem są zmiany, mające na celu poprawienie błędnie sformatowanego posta

15. Moderator ma prawo zablokować temat, przenieść go do innego działu, lub całkowicie usunąć. Może również ingerować w nazwę i opis tematu.

16. Moderator ma prawo dać użytkownikowi ostrzeżenie.

17. Moderator może zablokować konto użytkownika jeśli ten łamie regulamin Forum. Zablokowanie konta nie musi być poprzedzone ostrzeżeniem.
Awatar użytkownika
lapusz
Administrator
 
Posty: 30
Rejestracja: 15 gru 2014, 3:35

Wróć do Regulamin & FAQ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

o nas

Miesięcznik PIXEL porusza się w obrębie szeroko rozumianej kultury gier wideo. Nasze pismo adresujemy do czytelników, którzy poszukują ekskluzywnej i wysokiej jakości treści. Oprócz recenzji wybranych tytułów, znajdziecie dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe oraz felietony piór branżowych maestrów.

cron